Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Můj TÝM

Ľuboš Mrázik

Manager

Znám hřiště = trh, na kterém se pohybuji - potenciál 69 mld., Partners 1,6 mld....:-)) Střílím góly = úspěšně vychovávám osobnosti, podnikatele, managery, obchodníky. Klientům pomáhám tvořit aktiva a bohatnout, kultivovat finanční trh a měnit pohled na obor financí. Chci, aby obor financí se stal prestižní.

Iveta Menšíková

VIP Consultant V.

Mým cílem a vizí je poskytovat kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě což je pro každého klienta obrovským přínosem. Věřím v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem a otevřený vztah založený na důvěře. Snažím se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Každého ze svých KLIENTŮ vnímám jako jedinečnou osobnost s vlastními cíli. Mým posláním je zvyšování jejich životní úrovně řešením skutečných potřeb.

Kamila Hánová

Senior Consultant II

Jsem samostatná, spolehlivá, empatická osoba s dlouholetými zkušenostmi z mnoha oblastí a multikulturním rozhledem. Přistupuji k individuálním potřebám každého klienta s opravdovým zájmem a profesionalitou. Ctím morální hodnoty, dodržování etického kodexu a se svými klienty buduji dlouhodobé vztahy, založené na vzájemné důvěře. Mé analytické schopnosti mi umožňují vnímat klientovy potřeby v širších souvislostech a nabídnout mu vždy komplexní řešení. Svou prezentací dokáži zaujmout a mám výborné komunikační dovednosti. Ke své práci ráda využívám moderní technologie a technické inovace, díky kterým dokáži přiblížit svět financí i laikům.

Petr Mezera

Consultant

Orientaci na finančním trhu vnímám jako životně důležitou, protože každý z nás pracuje s penězi. Právě proto je mým cílem zvyšování úrovně finanční gramotnosti nejen v Ústeckém kraji ze kterého pocházím, ale i v celé České republice. Každý z mých klientů má ode mě individuální přistup a cílem naší spolupráce je, aby si klient tvořil rezervy, mohl splnit vysněné bydlení a připravit peníze pro děti na start do života.

Olga Procházková

Consultant pro reality

Anna Šmídová

Team Manager

Jsem absolventkou Technické univerzity v Liberci, ekonomické fakulty, kde jsem studovala finanční služby. Tento obor jsem si vybrala proto, že jsem chtěla penězům rozumět a umět se správně rozhodovat na finančním trhu. Škola mi dala teoretické základy a praxi jsem získala spoluprací se společností Partners. Pracovní zkušenosti z finančních institucí mi daly jasně najevo, že jsou vždy dvě cesty, jak se dá daná práce dělat. Buď jen tak pro výdělek a nebo se smyslem, jasnou filosofií a hodnotami. Já si vybrala tu druhou variantu, protože mám ráda, když se mohu podívat přes rameno a vidím dobře odvedenou práci.

Diana Ševčenjuk

Trainee

Jakub Wodecki

Trainee

Kateřina Jakouběová

Trainee

Natálie Kosařová

Trainee

Lukáš Paulus

Trainee

Lukáš Znamenáček

Trainee

Lucie Zýmová

Trainee

Liliana Kravchuk

Trainee