Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Můj TÝM

Ľuboš Mrázik

Manager

Znám hřiště = trh, na kterém se pohybuji - potenciál 69 mld., Partners 1,6 mld....:-)) Střílím góly = úspěšně vychovávám osobnosti, podnikatele, managery, obchodníky. Klientům pomáhám tvořit aktiva a bohatnout, kultivovat finanční trh a měnit pohled na obor financí. Chci, aby obor financí se stal prestižní.

Iveta Menšíková

VIP Consultant V.

Mým cílem a vizí je poskytovat kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě což je pro každého klienta obrovským přínosem. Věřím v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem a otevřený vztah založený na důvěře. Snažím se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Každého ze svých KLIENTŮ vnímám jako jedinečnou osobnost s vlastními cíli. Mým posláním je zvyšování jejich životní úrovně řešením skutečných potřeb.

Kamila Hánová

Senior Consultant II

Jsem samostatná, spolehlivá, empatická osoba s dlouholetými zkušenostmi z mnoha oblastí a multikulturním rozhledem. Přistupuji k individuálním potřebám každého klienta s opravdovým zájmem a profesionalitou. Ctím morální hodnoty, dodržování etického kodexu a se svými klienty buduji dlouhodobé vztahy, založené na vzájemné důvěře. Mé analytické schopnosti mi umožňují vnímat klientovy potřeby v širších souvislostech a nabídnout mu vždy komplexní řešení. Svou prezentací dokáži zaujmout a mám výborné komunikační dovednosti. Ke své práci ráda využívám moderní technologie a technické inovace, díky kterým dokáži přiblížit svět financí i laikům.

Petr Mezera

Consultant

Orientaci na finančním trhu vnímám jako životně důležitou, protože každý z nás pracuje s penězi. Právě proto je mým cílem zvyšování úrovně finanční gramotnosti nejen v Ústeckém kraji ze kterého pocházím, ale i v celé České republice. Každý z mých klientů má ode mě individuální přistup a cílem naší spolupráce je, aby si klient tvořil rezervy, mohl splnit vysněné bydlení a připravit peníze pro děti na start do života.

Olga Procházková

Consultant pro reality

Anna Šmídová

Team Manager

Jsem absolventkou Technické univerzity v Liberci, ekonomické fakulty, kde jsem studovala finanční služby. Tento obor jsem si vybrala proto, že jsem chtěla penězům rozumět a umět se správně rozhodovat na finančním trhu. Škola mi dala teoretické základy a praxi jsem získala spoluprací se společností Partners. Pracovní zkušenosti z finančních institucí mi daly jasně najevo, že jsou vždy dvě cesty, jak se dá daná práce dělat. Buď jen tak pro výdělek a nebo se smyslem, jasnou filosofií a hodnotami. Já si vybrala tu druhou variantu, protože mám ráda, když se mohu podívat přes rameno a vidím dobře odvedenou práci.

Anna Běhounková

Trainee

Diana Ševčenjuk

Trainee

Jakub Wodecki

Trainee

Kateřina Jakouběová

Trainee

Natálie Kosařová

Trainee

Lukáš Paulus

Trainee

Lukáš Znamenáček

Trainee

Lucie Zýmová

Trainee

Liliana Kravchuk

Trainee